Главная | Одежда для новорожденных - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Ангел  
Форум » С В А Д Е Б Н Ы Й Р А З Д Е Л » Что, где, почем » Одежда для новорожденных
Одежда для новорожденных
OlegДата: Понедельник, 11.10.2021, 18:25 | Сообщение # 1
Мимо проходил (а)
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Статус: Offline
Где можно купить всю одежду для новорожденного?
 
anasteishafurmanovaДата: Среда, 13.10.2021, 09:35 | Сообщение # 2
Мимо проходил (а)
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Статус: Offline
Великий вибір ясельних речей в інтернет-магазині Валео, в них можна недорого купити одяг для немовлят https://valeotrikotage.com/katalog/yaselnyy-assortiment/ Це прямий виробник дитячого одягу, вони шиють дитячі речі тільки із якісних тканин, краще за все для цього підходить трикотажний матеріал. Я для своєї дитинки все в них замовила і залишилися дуже задоволена, буду і надалі тут робити замовлення.
 
bolshechem_zhiznДата: Четверг, 14.10.2021, 13:53 | Сообщение # 3
Мимо проходил (а)
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Статус: Offline
спасибо
 
rittiukiaДата: Вторник, 19.03.2024, 22:52 | Сообщение # 4
Мимо проходил (а)
Группа: Пользователи
Сообщений: 40
Статус: Offline
Цитата Oleg ()
Где можно купить всю одежду для новорожденного?


З того часу, як народилася моя донечка, я всі необхідні речі для неї купую в інтернет-магазині Миле маля. Там чудовий асортимент, є можливість за невисокою ціною  купити комбінезони для новороджених https://www.myle-malia.com.ua/product....y-tepli А також все, що тільки може знадобитися дитині. - від пелюшок та сорочок, повзунків та бодіків. Я завжди можу розраховувати на якість товарів та швидку доставку, що робить покупки у "Миле маля" ще приємнішими.


Сообщение отредактировал rittiukia - Вторник, 19.03.2024, 22:53
 
Форум » С В А Д Е Б Н Ы Й Р А З Д Е Л » Что, где, почем » Одежда для новорожденных
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Краматорская невеста © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz