Главная | Як зробити розрахунки по срокам вагітності - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Ангел  
Форум » С В А Д Е Б Н Ы Й Р А З Д Е Л » Он и она » Як зробити розрахунки по срокам вагітності
Як зробити розрахунки по срокам вагітності
fionafilonoДата: Четверг, 08.12.2022, 00:29 | Сообщение # 1
Мимо проходил (а)
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Статус: Offline
Я вагітна, лікар ставить 10 тижнів рахуючи від останніх місячних, але я чогось не розумію, чи правильно так вважати? Підкажіть, як правильно порахувати термін вагітності і попередню дату пологів?
 
simaveronaДата: Четверг, 08.12.2022, 00:32 | Сообщение # 2
Мимо проходил (а)
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
А що вам не подобається, що не так підраховано або ви не довіряєте своєму лікарю, його компетентності? Так зазвичай і роблять розрахунки, ще ви на 12 тижні підете на УЗД, і там теж вам скажуть ембріональні терміни, зазвичай вони трохи відрізняються
 
lusalusivДата: Четверг, 08.12.2022, 00:42 | Сообщение # 3
Мимо проходил (а)
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
Я взагалі не розумію. чому деякі жінки настільки принципові, що їм потрібно знати точну дату зачаття, дату пологів і свій термін вагітності. Мене особисто цікавила більше інформація від розвитку своєї дитини, як він росте і змінюється щотижня
 
ufimovaaneckaДата: Четверг, 08.12.2022, 00:49 | Сообщение # 4
Мимо проходил (а)
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Зараз в інтернеті можна на різних сайтах про вагітність і пологи знайти спеціальний календар або калькулятор вагітності, в якому ви можете самі підрахувати свій термін і передбачувану дату пологів, знаючи при цьому тривалість свого циклу і дату останніх місячних. Ось наприклад можете тут порахувати https://www.hipp.ua/vagitnist/poradi/kalkuljator-dati-pologiv/
 
Форум » С В А Д Е Б Н Ы Й Р А З Д Е Л » Он и она » Як зробити розрахунки по срокам вагітності
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Краматорская невеста © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz